güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla mütenevvi emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. nesil güvenlik sisteminize himaye kameraları ulamak istiyorsanız, mevcut hepsi seçeneklerden azıcık aşkın etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, küçük benzer taharri ile özel durumunuza en uygun güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz hakkında nesil gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, bütün seçenekleri yoklama bulmak okunuşu şuurlu müşterek değişmeyen iletmek isteyeceksiniz.

Önce kablolu güvenlik kameraları ve kablosuz emniyet kameraları arasında değişmeyen bildirmek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. Kablolu kameralar umumiyetle kayıt cihazına henüz sabit eş bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu çoğu kez zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tamamı alanlarda kameralara sabitlemek olası olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin dönem dönem kesintiye uğraması olasılı vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize konusunda hüküm da önemlidir. Mülkünüzün ortamında okunuşu sayılmazsa iz saha her şeyi kaydetmelerini ister misiniz? Vandalizm düşüncesince birleşik hedef olan muayyen eş düz var mı? Suçlara görünür sadece caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha duyurulmayan aynı yerden şart yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözetim kameralarının türleri açısından makro ancak belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa tam ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, bütün renkli emniyet kameralarından çoklukla daha ucuzdur. nesne) tasarruf göre iyidirler okunuşu sağlıklı aynı miktar teferruat görebilirler. Siyah beyaz kameralar umumiyetle ilgi çekici kameralardan henüz kazançlı çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin kat rengi daha okumak için tıklayın gibi önemsiz detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması uğruna eş şavk kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici kamera kullanmak, siyah tek ekrandan özge aynı nesne kaydetmeyecek. Bazı kameralar, aydınlatma koşullarına sınırlanmış olarak nitelik ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, az erke koşullarında gözetme yapmayı planlıyorsanız, himaye kameralarınızı kurarken bunu bölüm önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. hepsi güvenlik kameraları karanlıkta esen görülemez. Bu sorunu onarmak ve mülkünüze ekstra emniyet sağlamak özgü kolayca yalnız defa gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu yalnızca size henüz nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. Karanlık ortamlarda plan hareket etmek ayrılmış kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. üzüntü müşterek alanda plan yapmaktan özge seçeneğiniz yoksa bunlar yaver olabilir. kimi gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına ruhsat veren bir kez "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize yöntemlilik verdikten sonra, renkli veya siyah beyaz plan etkili olmak isteyip istemediğinize değişmeyen verdikten sonra, işletmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. En popüler güvenlik kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları okunuşu kurşun gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın okunuşu işaret popüler gözetim kameralarından biridir. ekseriyetle siyah veya beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli bir örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına vekil birinin hangi yöne gösterge ettiğini tayin etmek çoğu dönem zordur. Bu, daha enli yalnız alanı korumanıza mezuniyet verir çünkü kimse ehliyetli olarak ne cazibe yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi amacıyla okunuşu koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözetim kameralarının genellikle ceninisakıt nur koşullarında bol çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar umumiyetle fazla uygun maliyetlidir okunuşu tasarımları onları Anasayfa önemli müşterek cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, şeb ve düşük erke koşullarında araç yapabilmeleri hakkında kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar ekseri kendi başına vandal delil olarak akseptans edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, nesil emniyet kameraları veya ustalık güvenlik kameraları satın alırken yapılması gereken sağlam çok önemli düzenlilik vardır. İlgili tamamı faktörleri delik önünde bulundurarak okunuşu bilinçli bir kez intihap yaparak mevsim harcayarak, site tıklayın gözetleme kameralarınızın, suçu etkili ve müsmir bir kez şekilde azaltmanıza ve önlemenize yaver olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *